چاپ
دسته: blog
بازدید: 657

قابلیت نمایش دوگانه استوری ها در اینستاگرام  ، اینستاگرام در حال آزمایش یک آپشن جدید است که قابلیت نشان دادن استوری‌ها در دو ردیف را به کاربران خود نشان می دهد .


طبق گزارش باشگاه خبرنگاران ، توانایی استوری به یکی از پر مخاطب ترین توانایی های موجود در شبکه اینستاگرام تبدیل شده است و بیشتر کلیه ی کاربران این شبکه یک بار از آن استفاده کرده اند . جدیدا تصویری از طرف یکی از کاربران این شبکه اجتماعی انتشار شد که نشان گر این است که اینستاگرام در حال کار بر روی توانایی جدید برای قسمت استوری‌ها می باشد و می خواهد قسمت استوری‌ها را بزرگ‌تر کرده و استوری‌ها به شکل دو ردیف زیر هم دیده شوند .
جدیدا ، کاربران زیادی اعلام کرده اند که توانایی نمایش دوگانه استوری ‌ها را در گوشی خود دیدند و به گونه ای باید گفت اینستاگرام در حال آزمایش این توانایی بر روی حساب ‌های کاربران می باشد ؛ در همین راستا اینستاگرام گفته است که می خواهد از این راه لذت استفاده کاربران از این شبکه اجتماعی را بالا ببرد .

هنوز معلوم نیست که اینستاگرام می خواهد این توانایی را در چه منطقه هایی آزمایش کند از طرف دیگر هم با دقت به آزمایش این توانایی جدید در بعضی از منطقه ها ، انتظار می‌رود اینستاگرام در شرایط گرفتن پاسخ مثبت از این روش آن را به شکل عمومی در دسترس کلیه افراد قرار دهد .
به نظر می رسد اینستاگرام می خواهد از این روش دیدن قسمت استوری‌ها را برای کاربران راحت تر کند تا در مواقعی که کاربر می خواهد مشاهده استوری یک فرد خاص را داشته باشد بتواند خیلی راحت آن را بیابد . همینطور بر خیلی از کاربران قابلیتی را در اینستاگرام خود دیدند که سبب می‌شود کاربر سریع‌تر از هر وقتی بتواند میان استوری‌ها جا به جا شوند .

این مورد ها نشان می دهد که اینستاگرام می خواهد در بروزرسانی بعدی خود تغییر ای زیادی در قسمت استوری‌ها درست کند ، در این صورت باید منتظر بود و دید اینستاگرام چه زمانی می خواهد این بروزرسانی را به شکل عمومی در دسترس کاربران قرار دهد .