سرفیس پرو 7 ، یکی از محصولات جدید کمپانی مایکروسافت است. این محصول مجهز به درگاه USB-C و تراشه نسل دهمی اینتل است. ردموندی ها از طرفداران و دوست داران سرفیس پرو 7 می باشند که با توجه به ویژگی های فنی این محصول، جهت خریداری آن ترغیب شده اند.


ویژگی های سرفیس پرو 7


نمایشگر این لپ تاپ، 12.3 اینچی، حافظه رم 4، 8 و 16 گیگابایتی از خصوصیات این لپ تاپ است. حافظه ذخیره سازی این لپ تاپ، از نوع 128، 256 و 512 گیگابایتی و یک ترابایتی است که هر کدام بر افزایش و کاهش قیمت کلی سرفیس تأثیرگذار است. طبق گفته کمپانی مایکروسافت، سرفیس پرو 7 با قیمت 749 دلار وارد بازار رقابتی سرفیس ها خواهد شد. تراشه سرفیس پرو 7 در نسخه های i3، i5 و i7 طراحی و تولید شده است. این محصول ویژگی های مشخصی دارد که مورد توجه مخاطبان و خریداران قرار گرفته است.


چرا سرفیس پرو 7


سوالی که مطرح می شود این است که چرا از سرفیس پرو 7 استفاده کنیم؟ در پاسخ به این سوال لازم است به ویژگی جدید این محصول اشاره کنیم. این محصول در مقایسه با نسخه های قبلی سرفیس، بسیار بهبود یافته تر است. طراحی هیبریدی سرفیس از خصوصیات آن است. بزرگترین مزیت سرفیس پرو 7، مجهز بودن این لپ تاپ به درگاه USB-C است. همچنین استفاده سرفیس پرو 7 از رم های LPDDR4x موجب شده است عملکرد کلی این محصول افزایش یابد. وجود تراشه نسل دهمی اینتل در سرفیس پرو 7، موجب شده است این محصول کاربران زیادی را به خود جلب نماید.


نتیجه گیری:


سرفیس 7 یکی از جدیدترین محصولات لپ تاپ کمپانی مایکروسافت به شمار می آید. این محصول دارای ویژگی های مشخص و خاصی است که موجب شده مخاطبان و متقاضیان، تمایل بیشتری جهت خریداری و استفاده از این محصول را داشته باشند.