سخت افزار لپ تاپ میت بوک ایکس پرو ، شامل بخش هایی است که مربوط به نحوه طراحی و ساخت این محصول می باشد. نحوه قرار گیری و ساخت بخش های مختلف لپ تاپ، موجب شده است استفاده از این محصول ساده تر و حرفه ای تر باشد. در ادامه به بخش هایی از سخت افزار محصول لپ تاپ میت بوک ایکس پرو خواهیم پرداخت.


پورت USB لپ تاپ میت بوک


جک 3.5 میلی متری هدفون در لبه سمت چپ لپ تاپ میت بوک قرار گرفته است. پورت های USB جهت اتصال کارت های گرافیک و حافظه اکسترنال به تعداد دو پورت در بخش چپ این محصول تعبیه شده است. درگاه کارت حافظه در این لپ تاپ قرار ندارد ولی یک پورتUSB 3.0 در حاشیه آن جای گرفته است. در لپ تپ میت بوک، درگاه مشخصی جهت شارژ تعبیه نشده است؛ بلکه می بایست یکی از دو پورت USB را برای شارژ لپ تاپ در نظر گرفت.


کیبورد لپ تاپ میت بوک


شباهت لپ تاپ میت بوک با طراحی لپ تاپ اپل، موجب شده است که کاربران زمان استفاده از این محصول، به یاد لپ تاپ مک بوک پرو 13 اینچی اپل بیفتند. ابعاد لپ تاپ، چینش کلید در کیبورد، مکان قرار گیری ترک پد و اسپیکرهایی که در دو بخش کیبورد سمت راست و چپ تعبیه شده است، به نحو مناسبی طراحی شده اند که قابلیت استفاده راحت را ساده تر می نمایند.


نتیجه گیری:


لپ تاپ میت بوک ایکس پرو دارای ویژگی های مشخصی است که موجب تفاوت آن با سایر برند ها شده است. در برخی از خصوصیات لپ تاپ، از جمله کیبورد و نحوه قرار گیری چینش کلیدها در کیبورد، شباهت هایی میان لپ تاپ میت بوک ایکس پرو با لپ تاپ مک بوک پرو اپل وجود دارد. به طور کلی، این لپ تاپ می تواند مورد توجه بسیاری از افراد قرار گیرد.