تولید لپ تاپ میت بوک ایکس پرو ، با توجه به سخت افزار قدرتمند این محصول و فروش آن در بازار جهانی، افزایش یافته است. از ویژگی های فنی این محصول، می توان به کیبورد، نمایشگر، دوربین، اسپیکر، محل قرار گیری پورت ها و سایر خصوصیات فنی این لپ تاپ اشاره نمود. در ادامه به بررسی نمایشگر و اسپیکر لپ تاپ میت بوک ایکس پرو می پردازیم.


نمایشگر لپ تاپ میت بوک ایکس پرو


یکی از بخش های لپ تاپ میت بوک، نمایشگر است که دارای حاشیه بسیار باریک همراه با روشنایی بالا می باشد. نمایشگر این محصول به صورت کم نظیر طراحی شده است. پنل این لپ تاپ 3:2 است که موجب می شود کاربران از فضای عمودی بیشتری نسبت به لپ تاپ های دیگر استفاده نمایند. فعالیت هایی از جمله استفاده از نرم افزارهای گرافیکی، تولید محتوا و وب گردی، با توجه به مساحت زیاد نمایشگر لپ تاپ میت بوک، موجب سهولت و آسانی زیادی برای کاربران می شود. خصوصیت گستردگی نمایشگر این لپ تاپ، موجب می شود کاربر احساس تمرکز و غوطه وری در محتوای نمایش داده شده را داشته باشد.


اسپیکر لپ تاپ میت بوک ایکس پرو


بخش اسپیکر لپ تاپ میت بوک، شامل چهار اسپیکر است که دو ووفر جهت صدای بم و دو توییتر جهت صدای زیر را دارا می باشد. اسپیکرها در دو طرف کیبورد و بخش زیرین لپ تاپ نهاده شده اند. صدایی که از اسپیکرها به گوش می رسد، دارای کیفیت بالا و شفافیت زیادی می باشد. همچنین چهار میکروفن جهت دریافت صدای کاربر تا فاصله چهار متری در لپ تاپ، تعبیه شده است. یکی از مزایای اسپیکر لپ تاپ میت بوک، مجهز بودن این محصول به سیستم صوتی Dolby Atmos است که دارای پنج حالت صدای پیش فرض، فیلم، مکالمه، بازی و موسیقی می باشد.

نتیجه گیری:


نمایشگر و اسپیکر لپ تاپ میت بوک ایکس پرو، دارای ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی است که موجب جلب نظر کاربران می شود. صفحه گسترده نمایشگر و سیستم صوتی قدرتمند اسپیکر، قابلیت های زیادی به مخاطبان و کاربران استفاده کننده از لپ تاپ ارائه می دهد.