سرفیس پرو ایکس ، یکی از محصولات کمپانی مایکروسافت است که به تازگی توسط این شرکت، رونمایی شده است. ویژگی خاص سرفیس پرو ایکس، مجهز بودن به تراشه اختصاصی SQ1 است. تراشه این سرفیس مبتنی برARM طراحی شده است.

سرفیس پرو 7 ، یکی از محصولات جدید کمپانی مایکروسافت است. این محصول مجهز به درگاه USB-C و تراشه نسل دهمی اینتل است. ردموندی ها از طرفداران و دوست داران سرفیس پرو 7 می باشند که با توجه به ویژگی های فنی این محصول، جهت خریداری آن ترغیب شده اند.

دامنه اینترنتی .new ، از طریق سایت گوگل به تازگی عرضه شده است. دامنه .new یکی از دامنه های سطح بالای گوگل است که جهت استفاده به عنوان میانبر اینترنتی طراحی شده است. شرکت ها و سازمان ها می توانند از .new به عنوان میانبر بهره ببرند.

سخت افزار لپ تاپ میت بوک ایکس پرو ، شامل بخش هایی است که مربوط به نحوه طراحی و ساخت این محصول می باشد. نحوه قرار گیری و ساخت بخش های مختلف لپ تاپ، موجب شده است استفاده از این محصول ساده تر و حرفه ای تر باشد. در ادامه به بخش هایی از سخت افزار محصول لپ تاپ میت بوک ایکس پرو خواهیم پرداخت.

حافظه های SSD و HDD ، هر دو وظایف یکسانی دارند که شامل ذخیره سازی اطلاعات و برنامه ها و بوت کردن سیستم کامپیوتری است. با اینکه هر دو حافظه دارای شباهت هایی هستند، تفاوت هایی در مولفه های قیمت، ظرفیت های حافظه، سرعت و دسترسی به اطلاعات، طول عمر، شکل و اندازه، نویز، حرارت و توان مصرفی دارند.