قابلیت نمایش دوگانه استوری ها در اینستاگرام

قابلیت نمایش دوگانه استوری ها در اینستاگرام  ، اینستاگرام در حال آزمایش یک آپشن جدید است که قابلیت نشان دادن استوری‌ها در دو ردیف را به کاربران خود نشان می دهد .

تکنولوژی چیست ؟

تکنولوژی چیست ؟ ، از لحاظ مهندسی تکنولوژی به این معنا می باشد که برای تولید و ساخت محصول ها استفاده می شود . محصول های بهتر محصولاتی می باشند که با هزینه کم و اتلاف وقت به بهترین شکل صورت بپذیرد .

سرفیس پرو 7 ، یکی از محصولات جدید کمپانی مایکروسافت است. این محصول مجهز به درگاه USB-C و تراشه نسل دهمی اینتل است. ردموندی ها از طرفداران و دوست داران سرفیس پرو 7 می باشند که با توجه به ویژگی های فنی این محصول، جهت خریداری آن ترغیب شده اند.

سرفیس پرو ایکس ، یکی از محصولات کمپانی مایکروسافت است که به تازگی توسط این شرکت، رونمایی شده است. ویژگی خاص سرفیس پرو ایکس، مجهز بودن به تراشه اختصاصی SQ1 است. تراشه این سرفیس مبتنی برARM طراحی شده است.

سخت افزار لپ تاپ میت بوک ایکس پرو ، شامل بخش هایی است که مربوط به نحوه طراحی و ساخت این محصول می باشد. نحوه قرار گیری و ساخت بخش های مختلف لپ تاپ، موجب شده است استفاده از این محصول ساده تر و حرفه ای تر باشد. در ادامه به بخش هایی از سخت افزار محصول لپ تاپ میت بوک ایکس پرو خواهیم پرداخت.